25 stycznia 2019 roku swoją premierę kinową miała trzecia część polskiej komedii fabularnej „Kogel Mogel”. Kordian Piwowarski wyreżyserował najnowszą produkcję pt. „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Scenarzystką filmu jest Ilona Łepkowska. 

Ten polski film fabularny został wyprodukowany po 30 latach od ukazania się poprzedniej części pt. „Galimatias, czyli Kogel Mogel 2”. Pomimo upływu lat, w roli głównej niezmiennie występuje Grażyna Błęcka-Kolska, wcielająca się w postać Katarzyny Solskiej. Tym razem jest już ona dojrzałą kobietą po przejściach. Pracuje jako dyrektorka lokalnej szkoły we wsi Bródki i mieszka wspólnie ze swoją matką. Dzięki osobistemu urokowi, nadal nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony przystojnych mężczyzn. 

telewizor photo

Jak obejrzeć „Kogel Mogel 3” w internecie? 

Zastanawiasz się, jak obejrzeć w sieci „Kogel Mogel 3”? Film ten wyświetlisz w telewizji internetowej, dlatego nie musisz pobierać go z nielegalnych źródeł. Produkcja ta jest transmitowana w technologii strumieniowej za pośrednictwem internetowych stacji Canal +. Oglądasz więc w czasie rzeczywistym ten sam przekaz, który w danym momencie wyświetla się na ekranach telewizorów abonentów tej telewizji satelitarnej. Do odbioru sygnału potrzebujesz dowolnego urządzenia obsługującego internet, np. komputera, laptopa, tabletu czy sprzętu Smart TV. Niezbędne jest również korzystanie z szybkiego i stabilnego łącza, np. światłowodowego. 

W przypadku tradycyjnej telewizji internetowej musisz się jednak dostosowywać do ramówki stacji telewizyjnych. Możesz więc przegapić długo wyczekiwany film, jeżeli np. będziesz musiał w momencie transmisji przebywać poza domem. Rozwiązaniem tego problemu są platformy video na życzenie (VOD). Jest to rodzaj telewizji internetowej, która działa w sposób analogiczny jak wypożyczalnie DVD. Użytkownik kupuje więc kod dostępu, którego aktywacja pozwala obejrzeć film „Kogel Mogel 3” w dowolnie wybranym czasie. Od momentu jego wprowadzania ma określony czas na wyświetlenie materiału, zwykle od 12 do 48 godzin. Kod może być wykorzystany na jednym wybranym urządzeniu. 

Dlaczego warto obejrzeć „Kogel Mogel 3” na platformie VOD? 

Brak konieczności dostosowywania się do ramówki to nie jedyny powód, dla którego warto wypożyczyć na platformie VOD „Kogel Mogel 3”. Film ten będzie można obejrzeć bez reklam, co umożliwiają niektóre serwisy, takie jak np. IPLA. Dzięki temu unikamy irytacji na skutek wyświetlenia reklamy w samym środku najciekawszej sceny. Poza tym istnieje możliwość wstrzymywania i wznawiania materiału, a także jego przewijania do dowolnego momentu. 

Chcesz obejrzeć „Kogel Mogel 3” z telewizji internetowej na dużym ekranie? Jest to możliwe na kilka sposobów. Jeżeli posiadasz urządzenie Smart TV, wtedy możesz bezprzewodowo połączyć komputer lub urządzenie mobilne z telewizorem, na co pozwala technologia Wi-Fi Direct. Użytkownicy starszych odbiorników telewizyjnych mogą natomiast nawiązać połączenie za pomocą przewodu HDMI, standardu MHL lub przystawki telewizyjnej.